ОСТАННІ НОВИНИ

На території заводу «Електрон» планують збудувати житлові будинки

Львівський портал

|

 На вул. Голубовича, 37 планують збудувати багатоквартирні житлові будинки з вбудовано-прибудованим офісом і критими автостоянками. Як повідомляє прес-служба міської ради, проект забудови обговорюватимуть 10 червня  у міській раді на громадських слуханнях.

Замовником будівництва є ТзОВ «Завод нестандартного технологічного обладнання», розробником містобудівного обґрунтування – ПП «Універсал Проект», історико-містобудівного обґрунтування -УРСНР «Укрзахідпроектреставрація».

Проектована ділянка розташована в північній частині м. Львова, у Залізничному районі, на території сформованого житлового кварталу малоповерхової багатоквартирної житлової забудови, займає ділянку заводу технологічного обладнання «Електрон» на вул. Голубовича, 37. На ділянці розташовані нежитлові будівлі і споруди, які підлягають зносу і частково реконструкції.

Згідно з генеральним планом м. Львова і концепцією розвитку міста, розроблених ДШМ «Містопроект», функціональне призначення території проектованої ділянки – перспективна територія житлового кварталу малоповерхової житлової забудови (2-5 пов.) і об`єктів обслуговування.

Реклама партнерів

Ділянка підлягає впорядкуванню зі значним зносом існуючих будівель і споруд, влаштуванню комплексного благоустрою території і інженерного забезпечення в комплексі з оточуючою забудовою.

Більше інформації на сайті міської ради: www.city-adm.lviv.ua у рубриці «громадські слухання».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.