ОСТАННІ НОВИНИ

Вітренківці приїхали до Львова боротися з фашизмом

Львівський портал

|

Головними дійовими особами цьогорічного святкування 9 травня у Львові стали представники ПСПУ, що прибули з кількох областей центру, сходу та півдня України. Вони прибули до Львова колоною приблизно з десяти автомобілів, на яких були вивішені партійні прапори, прапори СРСР та музикою часів Другої світової війни.На Пагорбі Слави одна із гостей, заступник голови Одеської обласної ради Ольга Соловенко сказала, що делегація прибула на Львівщину з двоякою метою. Представники різних областей привезли з собою землю з могил радянських солдатів, що загинули в часи війни, аби покласти цю землю на могили воїнів у Львівській області.

Водночас вона заявила, що представники ПСПУ прибули до Львова, аби допомогти місцевій громаді "боротися з фашизмом, який піднімає голову у Львові". Пані Соловенко так схвилювалася під час виступу, що переплутала назву акції на кардинально протилежну. Замість "Піднімемо зірку, захистимо Україну від фашизму" гостя з Одеси сказала "Піднімемо зірку, захистимо фашизм" і попри це учасники мітингу, яких зібралося приблизно з півтисячі, дружно аплодували. І лише за кілька хвилин О. Соловенко знову взяла слово і кілька разів правильно повторила назву акції.

Усі промовці від душі "гнали" на місцеву владу, яка на їхню думку, не шанує ветеранів, а також на праві партії, особливо ВО "Свобода" та КУН, які чомусь "вільно ходять Львовом" і не дають спокою лівим.

Попри цей мітинг на Пагорбі Слави постійно приходили люди, аби вшанувати пам`ять полеглих у війні.

Реклама партнерів

Після мітингу вітренківці поїхали до Стрия, де вони мають намір покласти землю до пам`ятника радянському воїну в центрі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.