ОСТАННІ НОВИНИ

Укрзалізниця продаватиме в поїздах «бокс-ланчі»

Львівський портал

|

«Укрзалізниця» запроваджує нову послугу – забезпечення пасажирів під час подорожі продуктовими наборами й чайною продукцією. «Укрзалізниця» ввела цю послугу в рамках підготовки залізничної галузі до перевезення пасажирів під час проведення Євро-2012, повідомили в прес-центрі залізничників.

Нова послуга харчування в поїздах має попит серед пасажирів. Із 5 квітня до 6 травня поточного року, з початку проведення експерименту із забезпечення пасажирів під час подорожі продуктовими наборами й чайною продукцією, пасажири вже придбали 1200 таких наборів, зокрема в купейних вагонах – 760, у вагонах СВ – 440.

Паралельно з впровадженням нової послуги залізничники проводили анкетування пасажирів і вивчали попит. Більшість опитаних (34%) назвали зручність причиною, яка вплинула на їхнє рішення придбати продуктовий набір, 68% пасажирів назвали нову послугу корисною для себе. Залізничники продовжують вивчати зауваження й пропозиції пасажирів і сподіваються, що ця послуга з часом стане ще більш затребуваною і зручною.

«Бокс-ланчі» допоможуть пасажиру заощадити час (не потрібно буде заздалегідь купувати їжу) й збережуть здоров`я, зважаючи на велику кількість випадків харчових отруєнь, що виникають внаслідок придбання неякісних продуктів на перонах у приватних осіб», – зазначили в «Укрзалізниці».

Довідка: з метою покращення сервісного обслуговування пасажирів Південно-Західна залізниця з 5 квітня поточного року ввела нову експериментальну послугу в пасажирському поїзді №05/06 сполученням Київ-Москва (купейний вагон №8 і СВ №13). Вартість продуктового набору в купейному вагоні становить 35 грн., у вагоні СВ – 45 грн.

Вартість оплачується пасажиром за бажанням при оформленні проїзного документа. Переоформлення, повернення проїзних документів зі сплаченою вартістю нової послуги проводиться у встановленому порядку.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.