ОСТАННІ НОВИНИ

За два дні дії у Львові акції «Почуйте всі!» вдалося зібрати 4 тис грн

Львівський портал

|

У Львові триває акція «Почуйте всі!». Акція розпочалася 4 травня і на сьогодні її організаторам вдалося зібрати чотири тисячі гривень. Про це сьогодні повідомив голова Львівського регіонального штабу Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» Михайло Лемак.

Нагадаємо, з 4 до 10 травня у Львові проходить акція, в рамках якої волонтери збиратимуть кошти на медичне обладнання для лікування дітей із вадами зору. Акцію проводить Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» під гаслом «Ні кризі сердець!».

«4-8 травня акція проходитиме в усіх школах, вищих навчальних закладах Львова, області та України загалом. У фіналі акції, 10 травня, заплановано ряд заходів в кожному місті. Відбудуться благодійні святкові концерти, спортивні змагання, творчі конкурси, флеш-моби та багато цікавих акцій, під час яких тисячі волонтерів збирають кошти на обладнання для лікування зору дітей у медичних закладах», – розповів Михайло Лемак.

Також він повідомив, що цього року акція на такому рівні проходить і у всіх районних центрах Львівської області. Допомогти провести її у районах зголосилося 375 волонтерів, крім того, за словами Лемака, до проведення акції долучилися і молодіжні громадські організації та об`єднання.

Акція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до Серця» проводиться уже третій рік поспіль, починаючи з 2006 року. За результатами акції у Львівській області за 2006 рік зібрали понад 7 тис. грн, 2007 року – 35 тис. грн.. Торік вдалося зібрати близько 65 тис грн, а самого медичного обладнання закупили на 70 тис грн. Загалом за три роки закуплено обладнання на 129 тисяч 860 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.