ОСТАННІ НОВИНИ

Іноземці перероблятимуть Грибовицькі гудрони?

Львівський портал

|

Швецька фірма висловила бажання переробляти гудрони, що зберігаються на території Грибовицького сміттєзвалища. Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Юрій Голець.

«Іноземна фірма цікавилась гудронами і виявила бажання щодо їх переробки. Маємо розуміти, що відходи нафто- та масловиробнитва це енергія. Тож, з них теж можна щось зробити. Я так розумію, що вони мають технологію, щоби переробляти гудрони», – зазначив директор департаменту. Разом з тим, відбору проб вмісту гудронових озер представники іноземних фірм поки не робили.

Вивільнення озер, де зараз знаходяться гудрони, дало б можливість продовжити термін експлуатації звалища як мінімум на 5 років. «Площі, вивільнені з-під гудронів можна просто заповнювати сміттям. Проте зараз ми маємо проблеми з тим, що власник гудронових озер перебуває в стадії банкрутства, а ці озера перебувають у заставі в запорізькому банку», – сказав директор департаменту житлового господарства та інфраструктури. За словами пана Голеця, гудронні озера завдають довкіллю більше шкоди, аніж фільтрати, що утворюються на звалищі.

За словами чиновника, вартість гудронових озер становить декілька мільйонів гривень.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...