ОСТАННІ НОВИНИ

Через завищені ціни українці переплачують за ліки мільярд доларів щороку

Львівський портал

|

Населення щорічно переплачує 1 млрд. доларів через необґрунтовано завищені ціни на ліки. Про це сьогодні в інтерв`ю журналістам в Києві після завершення розширеного засідання колегії Генпрокуратури повідомила заступник генпрокурора України Тетяна Корнякова.
За її словами, Генеральна прокуратура обіцяє посилити контроль за роботою Державної інспекції з контролю за цінами, яка має припиняти необґрунтоване підвищення вартості ліків.
«Будемо жорстко контролювати Держінспекцію з цін, і будемо вимагати, щоб вони робили перевірки і притягали до відповідальності всіх тих, хто порушує цінову політику в Україні», – сказала вона.
Також Т.Корнякова зауважила, що за підсумками сьогоднішнього засідання колегії Генпрокуратура направить до Міністерства охорони здоров`я та Міністерства фінансів подання з вимогами усунути порушення у контролі за ввезенням ліків до України.
Водночас Т.Корнякова зауважила, що Генпрокуратура очікує від Антимонопольного комітету завершення перевірки 15 оптових фірм, які займаються ввезенням в Україну ліків.
Заступник генпрокурора зауважила, що 90% імпортних ліків не оподатковуються, а на більшість ввезених партій немає сертифікатів походження.
УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.