ОСТАННІ НОВИНИ

Облрада не створила комісію щодо продажу ділянки у Великих Мостах

Львівський портал

|

Львівська обласна рада не підтримала ініціативу депутата В.Говірка щодо створення тимчасової контрольної комісії для вивчення обставин продажу понад семи гектарів землі у місті Великі Мости Сокальського району згідно з розпорядженням голови ЛОДА Миколи Кметя. За створення такої комісії проголосували 17 депутатів.

Як стверджує В.Говірко, підписавши розпорядження про продаж цієї земельної ділянки, голова обласної адміністрації порушив низку чинних нормативних актів, зокрема, Земельного кодексу, згідно з яким , земля, що є в межах населених пунктів, перебуває у розпорядженні органів місцевого самоврядування.

Крім того, на думку В.Говірка, було порушено й  інші норми – не можна було змінювати цільове призначення цієї ділянки, бо на її території проходять електричні комунікації та газогон середнього тиску.

Він також підкреслив, що зібрано майже 700 підписів представників громади міста, які вимагають скасувати результати аукціону, згідно з яким було продано цю ділянку під будівництво заводу абразивних матеріалів.  

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.