ОСТАННІ НОВИНИ

За добу на Львівщині згоріло близько 10 га лісової підстилки, чагарнику та лісу

Львівський портал

|

Протягом однієї доби, 27 квітня, на території Львівської області зафіксовано п`ять лісових пожеж, в результаті яких знищено близько 10 га лісової підстилки, чагарнику та лісу. Окрім цього сталося 12 займань сухої трави на загальній площі понад 12 га, повідомляє прес-центр ГУ МНСУ у Львівській області.

На території Львівщини спостерігається суха, спекотна погода, що негативно впливає на стан забезпечення пожежної безпеки в лісових масивах та на торфополях. Найменша необережність при поводженні із відкритим вогнем у лісі за таких погодних умов може спровокувати масштабну лісову пожежу, а неконтрольоване випалювання трави або побутових відходів поблизу торфополів – затяжне, багатоденне горіння торфу.

Крім того, дим також поширюється і автошляхами, чим погіршує видимість на дорогах, а відтак, зростає ймовірність дорожньо-транспортних пригод. Горіння торфовищ отруює також повітря. Сотні й тисячі таких пожеж – це десятки тон попелу та інших сполук у атмосфері, які сприяють загостренню різного роду захворювань дихальних шляхів, хвороб очей, тощо.

Відтак, головне управління МНС України в Львівській області ще раз звертається до мешканців області бути вкрай обережними у поводженні з вогнем у лісових масивах та поблизу торфополів.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.