ОСТАННІ НОВИНИ

У житлових будинках Львова встановлюють нові безшумні ліфти

Львівський портал

|

У житловому будинку № 75, що знаходиться на вулиці Стрийська встановлено вісім нових ліфтів, які місто закупило в Польщі. Про це повідомив під час сьогоднішнього брифінгу начальник відділу капітального ремонту Борис Березяк.

Він розповів, що закупівлю імпортних ліфтів здійснили за рахунок субвенцій з державного бюджету на передачу об’єктів соціальної сфери Міноборони. Їх монтаж було здійснено за рахунок міського бюджету у розмірі 332 тис грн. За ці кошти також провели і капітальний ремонт машинних приміщень.

«За цінами 2007 року ці ліфти нам обійшлися у понад 860 тис грн. Зараз середня вартість одного такого ліфта становить до 200 тис грн. разом з монтажем. Це хороші якісні ліфти вироблені у Польщі. Вони є продукцією провідної ліфтової компанії «Pilawa lift», яка постачає ліфти у більш як 68 країн світу. Це комфортабельні, надійні, безшумні та швидкісні ліфти (швидкість підйому – 1м/с)», – сказав Борис Березяк. 

Наразі підрядна організація, що встановлювала ліфти випробовує їх, потім вмонтує у ліфтовій кабіні диспетчерську кнопку виклику, опісля чого ліфти будуть передані на обслуговування спеціальній організації ПП «Майстер-РОС». Це вже другий будинок, де встановили імпортні безшумні ліфти. Такі ліфти вже є у будинку, що знаходиться на Люблінській, 91. 

Реклама партнерів

Нагадаємо, департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської МР склав проект «Програми технічної експертизи, модернізації, заміни та диспетчеризації ліфтів у житлових будинках, які є у власності територіальної громади Львова на період 2009-2013 роки». Згідно цього проекту, за кошти міста цього року мають відремонтувати 39 ліфтів, хоч в аварійному стані знаходиться 82. Як пояснив Борис Березяк, така ситуація пов’язана з тим, що у деяких будинках знаходиться одразу два ліфти – вантажний та пасажирський, тому ремонтуватимуть лише один. Наразі проводяться тендери на здійснення ремонту та модернізації ліфтів і вже до 30 квітня тендерні процедури мають завершитися.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...