ОСТАННІ НОВИНИ

На українсько-польському кордоні затримали цигарок на понад 50 тис. грн

Львівський портал

|

Ці вихідні відзначилися значною активністю порушників на митному кордоні України, які „промишляють” незаконним переміщенням тютюнових виробів. Про це повідомляє прес-служба Державної митної служби України.

Зокрема, на митному посту „Рава-Руська” Львівської митниці затримано автомобіль марки „Scania R143” з напівпричепом під керуванням громадянина Польщі. Порушник у спеціально виготовленому тайнику, у ніші в дні напівпричепу намагався приховати 4 тис. 200 пачок цигарок марки „WEST” на суму 9 тис. 660 грн.

Окрім цього, на митному посту „Смільниця” Львівської митниці затримано автомобіль марки „Газ 3302-14” під керуванням нашого співвітчизника, який прямував у приватну поїздку до Польщі і намагався, з приховуванням від митного контролю, перемістити 9 тис. 550 пачок цигарок марки „LM” на загальну суму понад 42 тис. грн. Тютюнові вироби були сховані в тайнику авто.

За всіма випадками митники склали протоколи про порушення митних правил. Предмети порушення митних правил та авто, на яких їх перевозили, вилучені до рішення суду.

Реклама партнерів

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.