ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко взялася за облгази

Львівський портал

|

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко запевняє, що до кінця року уряд наведе лад у системі облгазів, приватизованих компанією «РосУкрЕнерго». Про це вона заявила сьогодні під час брифінгу, повідомляє управління у зв`язках із ЗМІ Секретаріату КМУ.

За словами Юлії Тимошенко, уряду вдалося прибрати компанію «РосУкрЕнерго» лише з однієї складової економічного життя України – з системи імпорту газу. «Але поки вони при минулому уряді працювали, вони змогли прибрати до рук 70% облгазів, які постачають газ безпосередньо людям», – повідомила вона.

За словами Ю. Тимошенко, уряд працює над питанням повернення облгазів в державну власність, «тому що газопроводи державні, всі системи постачання державні». Вона зазначила, що натомість облгази взимку займалися провокаціями, отримуючи газ і не передаючи його споживачам.

«То на теплокотельню не дадуть газу, то не дадуть газу лікарні, то школі, то будинку. І весь осінньо-зимовий період я практично щодня боролася з облгазами, за допомогою яких «РосУкрЕнерго», пан Фірташ і його група практично отруювали життя країни. Але ми крок за кроком вичистимо все від їх присутності. Вони ще встигли узурпувати видобуток і переробку українського титану, який є стратегічною сировиною номер один. Тобто вони пройшлися всіма життєво важливими артеріями країни й намагалися налагодити там свої корупційні моделі», – заявила Юлія Тимошенко.

Реклама партнерів

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.