ОСТАННІ НОВИНИ

Канада можливо скасує візовий режим для України

Львівський портал

|

Канада планує розглянути питання щодо скасування візового режиму для України та готова підтримати нашу державу у часи кризи. Окрім цього, канадська сторона зацікавлена у відкритті у Львові школи з поглибленим вивченням французької та англійської мов. Такими є підсумки зустрічі генерал-губернаторки Канади Мікаель Жан з головою Львівської обласної державної адміністрації Миколою Кметем. Про це повідомляється на сайті ЛОДА.

Під час першого дня свого візиту на Львівщину генерал-губернаторка Канади провела робочий ланч із керівниками міста та області, а також поклала квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку в центрі Львова.

За словами Мікаель Жан, їй надзвичайно приємно було відвідати Львівщину, оскільки саме з цього регіону походить багато нинішніх громадян Канади.

«Державний візит до України генерал-губернатора Канади підтверджує особливий статус відносин між двома країнами та демонструє відданість Канади Україні та українцям. Для нас це дуже важливо. Візит Мікаель Жан є свідченням тієї взаємної поваги між країнами, яка склалася у наших стосунках історично. Адже відомо, що в Канаді живе досить велика українська громада – сьогодні це 1 млн 200 тисяч канадських громадян українського походження, які роблять цю країною такою, якою вона є», – заявив на спільному брифінгу голова Львівської обласної державної адміністрації.

Реклама партнерів

Микола Кміть також наголосив, що Львівщина цінує співпрацю Канади з Україно, і співпрацю провінції Альберта із Львівщиною зокрема. «У цій співпраці мова йде насамперед про посилення бізнес-контактів, можливості залучення інвестицій з Альберти в туристичну сферу області та розвиток співпраці й обмінів у галузі освіти і культури», – додав керівник області.

Насамкінець голова Львівської ОДА повідомив представників ЗМІ, що під час робочого ланчу генерал-губернатора Канади зацікавила ідея відкриття у Львові школи з поглибленим вивченням французької та англійської мов.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.