ОСТАННІ НОВИНИ

У львівській опері пройде благодійний для допомоги у спорудженні патріаршого собору УГКЦ

Львівський портал

|

3 травня у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. С.Крушельницької відбудеться концерт академічної музики «З вірою і любов’ю», повідомляє прес-служба міської ради. Такі концерти пройдуть також в Івано-Франківську, Тернополі, Києві та Одесі.

У концерті візьмуть участь Вікторія Лук’янець (Віденська опера), брати Петро та Павло Приймаки (Національна опера України), Наталія Дацько (Львівська опера), Галина Дацько (Львівський будинок органної та камерної музики), івано-франківський академічний камерний оркестр "Harmonia Nobile", піаніст і композитор Олександр Козаченко, скрипаль Назар Пилатюк, поети Василь Голобородько та Іван Малкович. Вступне слово промовить Глава УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар

«Цей проект благодійний. Усі виконавці виступлять або безкоштовно, або за символічні кошти. Виручені кошти підуть на завершення будівництва Патріаршого собору Воскресіння Христового у Києві. Станом на сьогодні будівництво на завершальній стадії, однак потребує ще чимало коштів. Ми плануємо освятити храм восени 2010 року», – повідомив керівник департаменту інформації УГКЦ отець Ігор Яців.

1 травня концерт відбудеться у Івано-Франківському академічному музично-драматичному театрі, 2 травня – у Тернопільському палаці культури, 5 травня – у Національній опері України в Києві, 7 травня – в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Блаженніший Любомир вручить три ексклюзивні грамоти: золоту, срібну і бронзову – тим жертводавцям, які найбільше долучаться до проекту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.