ОСТАННІ НОВИНИ

НБУ ввів тимчасову адміністрацію у банку «Дністер»

Львівський портал

|

НБУ ввів тимчасову адміністрацію у львівському банку "Дністер". Про це УНІАН повідомив директор департаменту зовнішньоекономічних зв`язків Національного банку України Сергій Круглик. Аналогічний крок застосовано і щодо київського банку «Арма».

За його словами, також були введені куратори Нацбанку в банку «Фінанси та Кредит» (Київ) і «Імексбанку» (Одеса).

Рішення було ухвалено правлінням Національного банку 16 квітня.

Як повідомляв УНІАН, НБУ і Кабінет міністрів України визначили 7 банків – кандидатів на рекапіталізацію за участю держави. У списку претендентів називаються банк "Надра", "Родовід Банк", банк "Фінанси та кредит", "Укрпромбанк", "Укргазбанк", "Імексбанк" і банк "Київ".

Реклама партнерів

За словами голови Національного банку України Володимира Стельмаха, уряд виставляє обов`язковою умовою для участі держави в капіталі введення в банку тимчасової адміністрації.

У бюджеті України на 2009 рік передбачено 44 млрд. гривень для проведення рекапіталізації недержавних комерційних банків.

На 16 квітня тимчасові адміністрації були введені в 11 банках: АБ "Банк регіонального розвитку", ВАТ "Родовід Банк", ВАТ "БІГ Енергія", ТОВ "Укрпромбанк", АКБ "Національний кредит", ВАТ КБ "Причорномор`я", АКБ "Київ", ВАТ КБ "Надра", ТОВ "Західінкомбанк", АКБ "Одеса-банк", АКБ "Трансбанк".

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.