ОСТАННІ НОВИНИ

Ющенко відчуває, що Україна торкнулася дна кризи

Львівський портал

|

Уряд повинен зробити усе необхідне, щоб реалізувати той пакет змін, реформ, який необхідний для відновлення співпраці України з Міжнародним валютним фондом, – наголосив Президент України Віктор Ющенко сьогодні в інтерв`ю  британському журналу  The Economist. Про це йдеться на офіційному сайті президента.Президент підкреслив, що співпраця з МВФ, Світовим банком, європейськими банками – «це альфа і омега того, що ми називаємо український стабілізаційний план».

Віктор Ющенко нагадав, що «претензії, які кілька місяців тому були сформульовані МВФ» до української сторони, стосувалися, зокрема, раціоналізації Державного бюджету України на 2009 рік. «Зараз я можу говорити про бюджет, який більш-менш може задовольняти реальний соціальний сектор», – зауважив Президент.

Оцінюючи нинішній стан економіки країни та ефективність антикризових дій влади, Глава держави зазначив, що вже є перші позитивні результати.

Реклама партнерів

«Не дивлячись на те, що перший квартал цього року показує ще досить глибоку тенденцію скорочення обсягів і виробництва, і товарообігу, і торгівлі, і перевезень, але якщо взяти останні півтора місяці, ми маємо позитивну динаміку поновлення ділової активності. Березень місяць відсотків на десять виглядає краще за лютий. Відчуття таке, що ми вже торкнулися дна і що тепер галузеві та секторальні динаміки будуть вже позитивними», – сказав В. Ющенко. 

Президент також відповів на низку запитань стосовно заходів, які необхідно здійснити Україні для подолання кризових явищ в економіці, банківському секторі, зовнішньополітичного курсу нашої держави.  

Інтерв`ю з Главою держави провів журналіст Аркадій Островський – керівник московського бюро журналу The Economist.

Стаття на основі інтерв`ю з Головою держави вийде друком у журналі  The Economist у четвер, 23 квітня.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.