ОСТАННІ НОВИНИ

Громадяни України беззахисні перед свавіллям чиновників – СБУ

Львівський портал

|

СБУ констатує незахищеність громадян України перед свавіллям чиновників. Про це журналістам повідомив сьогодні голова СБУ Валентин Наливайченко, аналізуючи підсумки роботи відомства із зверненнями українців в січні-квітні 2009 р., передає РБК-Україна. "Це відбувається незалежно від регіону. СБУ на це реагуватиме", – сказав він.

Він повідомив, що за корупційні дії в квітні 2009 р. СБУ були складені адмінпротоколи проти керівників Подільської РДА (м.Київ), Владимирецької РДА (Рівненська обл.), Нижньогірської РДА (АРК), Першотравневої РДА (м.Сімферополь).

Крім того, В.Наливайченко повідомив, що 13 квітня СБУ склала адмінпротокол про корупційне правопорушення відносно директора департаменту реалізації надмірного майна Міноборони України. "Я вдячний міністру оборони Юрію Єханурову за виявлене розуміння і сподіваюся, що найближчим часом щодо цього чиновника (директора департаменту) буде ухвалене відповідне кадрове рішення. З корупцією в центральних органах влади також необхідно покінчити", – сказав він.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.