ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’ян жорсткіше контролюватимуть за спалювання сміття на території міста

Львівський портал

|

 У Львові посилили контроль за поводженням з твердими побутовими відходами на території міста. При кожній районній адміністрації Львова утворили постійно діючі комісії з питань поводження з безхазяйними відходами. За спалювання відходів на території міста, львівяни сплачуватимуть штраф від 85 до 136 грн, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

До складу комісій увійшли: представник районної адміністрації, представник управління житлового господарства, представник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, представник управління екології та благоустрою. Також за згодою членами комісії можуть бути працівник санітарно-епідеміологічної станції, правоохоронних органів та інших установ.

У своїй роботі комісії керуватимуться порядком виявлення та обліку безхазяйних відходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України. Щоквартально звітуватимуть про роботу заступнику міського голови з питань містобудування та інфраструктури.

В час весняної толоки кожен директор ЛКП призначив відповідальну особу для контролю за санітарним станом відповідної території і нагляду за місцями накопичення великого габаритного сміття з метою його негайного вивезення.

Реклама партнерів

Як повідомили в КП «Адміністративно-технічне управління», з початку року від мешканців надійшло близько 15 скарг про спалювання твердих побутових. Протягом березня працівники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» провели планові обстеження 14-ти ЛКП щодо дотримання ними вимог ЗУ «Про відходи». В результаті перевірки, на сімох відповідальних осіб склали протоколи про адмінправопорушення, які скерували на розгляд у Державну екологічну інспекцію.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.