ОСТАННІ НОВИНИ

У «Львівгаз» пояснили чому виникла заборгованість підприємств за газ

Львівський портал

|

Ситуацію, яка склалася з відключенням від газопостачання 140 львівських підприємців через заборгованість, у ВАТ «Львівгаз» пов’язують із запізно підписаною угодою про постачу газу між Україною та Росією. Про це сьогодні під час засідання Львівського прес-клубу повідомив заступник голови правління ВАТ «Львівгаз» з питань режимів газопостачання та обліку газу Ігор Марчак.

«Уся проблема почалася з кінця року, коли уряд до кінця січня не мав договору з Росією щодо поставки газу. Після його підписання, 27 січня, пройшов місяць поки вони довели до нас ціну і тільки після цього ми почали формувати рахунки та подавати ці рахунки на постачання газу споживачам», – пояснив Ігор Марчак.

Реклама партнерів

«Власне через це, а також через те, що усі проблеми впали на контролерів, які виконують «чорну» роботу – роздруковують рахунки, знімають покази і потім це все розносять, а це дуже важка і складна робота. Тому виник такий хаос і підприємства отримали рахунки одразу за два місяці», – додав І. Марчак.

Також він зазначив, що у ситуації з підприємствами реагування є, але самих відключень немає і не буде, звісно, якщо будуть оплачені рахунки. Крім того, він повідомив, що на сьогодні відключені від газопостачання 45 промислових споживачів (з 242). Їхній борг на за січень-лютий складає 8 млн 220 тис грн.. А також відключено 518 комунально-побутових споживачів (з 7 416). Вони заборгували 5 млн 600 тис грн..

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.