ОСТАННІ НОВИНИ

Відзавтра Львів порине у «французьку весну»

Львівський портал

|

Завтра у Львові розпочнеться фестиваль «Французької весни 2009». Цьогорічний фестиваль розпочнеться з показу ретроспективних фільмів французького режисера Жака Демі, який проходитиме з 9 до 13 квітня у кінопалаці Коперніка. А родзинкою фестивалю буде циркова вистава «Тріскель», яка відбудеться 26 квітня у театрі ім. Марії Заньковецької. Про це сьогодні повідомила під час прес-конференції директор французького центру у Львові Фанні Раскен.
Вона розповіла, що цирк Ф’южн / «Тріскель» – це поєднання сучасності, народних традицій, артистизму з древніми кельтськими традиціями. Циркові артисти виконуватимуть різноманітні трюки, їхні номери поєднують акробатичну майстерність та чарівність пластики. Циркова вистава відбуватиметься лише в Києві та у Львові.
Крім того, у рамках «Французької весни 2009» 30 квітня та 1 травня у кінопалаці на вул.. Театральна проходитиме «Довга ніч…короткого метражу». Насолодитися короткометражними кіно можна буде до 6 ранку.
Водночас представник Посольства Франції в Україні Олів’є Ортіс зазначив, що програма фестивалю французького кіно у Львові  через кризу є дещо скороченою і загалом фестиваль відбувається завдяки співпраці департаменту гуманітарної політики міськради та французької сторони, а також завдяки підтримки Львівського «Французького Альянсу».
«Усі заходи, які нам вдається провести в Україні та у Львові зокрема, то це завдяки місцевій владі. На сьогодні ми маємо потребу українського глядача, але нам важко задовольнити їх потреби – заважає економічна криза. Ви самі бачите, що цьогорічна програма дещо скорочена. Але ми вдячні тим партнерам, спонсорам, які допомагають нам провести хоча б ці заходи, які ми представляємо до вашої уваги протягом року», – розповів Олів’є Ортіс.  
Також представник Посольства Франції в Україні повідомив, що до проведення фестивалю «Французька весна» приєдналося ще місто Сімферополь. Загалом, шостий щорічний фестиваль проходитиме, крім Львова, у Дніпропетровську, Донецьку, Запоріжжі, Києві, Луганську, Одесі, Рівному, Севастополі та Харкові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.