ОСТАННІ НОВИНИ

Ющенко в пошуках 450 млн грн. на референдум щодо змін до Конституції

Львівський портал

|

Президент України Віктор Ющенко вніс до парламенту законопроект щодо змін до бюджету стосовно фінансування референдуму. Про це йдеться на офіційному президентському сайті.Законопроект передбачає виділення Центральній виборчій комісії 450 млн. грн. на проведення всеукраїнського референдуму щодо законопроекту «Про внесення змін до Конституції України».

Відповідно до статті 93 Конституції України Президент України Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради проект Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» та визначив його як невідкладний для позачергового розгляду Верховною Радою України.

Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» повинен бути прийнятий для забезпечення фінансування проведення всеукраїнського референдуму щодо затвердження проекту Закону «Про внесення змін до Конституції України», поданого до Верховної Ради Президентом України.

Відповідне збільшення доходів загального фонду державного бюджету пропонується здійснити за рахунок надходжень від податку на додану вартість з вироблених в Україні товарів.

Реклама партнерів

Прийняття Закону «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2009 рік» і вирішення відповідно до Конституції України на всеукраїнському референдумі питання про затвердження Закону «Про внесення змін до Конституції України», внесеного до Верховної Ради Президентом України, матиме сприятливі соціальні, економічні та політичні наслідки для всього суспільства.

Представлятиме проект Закону під час його розгляду на пленарному засіданні Верховної Ради України Заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Конституційному Суді України М.Ставнійчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.