ОСТАННІ НОВИНИ

У п’ятницю вирішуватимуть, коли провести «туалетний» аукціон

Львівський портал

|

Цієї п’ятниці, 27 березня, відбудеться засідання конкурсної комісії, яка розглядатиме питання про оголошення конкурсу щодо визначення орендаря для громадських вбиралень за принципом аукціону. Про це сьогодні повідомив начальник управління комунальної власності ЛМР Євген Климкович.

Зокрема, за його словами, управління комунального майна пропонує на цей вид конкурсу п’ять об’єктів: на вул. Пасічна, 2, вул. Липова Алея, 5, Кн. Романа, 38, Ангеловича, 38 та на пл. Д. Галицького.

«Як виглядають ці вбиральні ви самі знаєте. Оскільки Львів має розвиток туристичної інфраструктури, то це свого роду є елемент культури та елемент туристичної інфраструктури, тому ці туалети потрібно відремонтувати, довести до належного стану, як це є наприклад у Відні» – сказав Євген Климкович.

«Ми вже маємо хороший наочний приклад орендної вбиральні, що знаходиться у підвалах Ратуші. Вбиральня почала функціонувати після реконструкції ще з початку минулого місяця. Це приміщення орендував «Клуб достойних львів’ян», вони сплачують оренду в сумі 700 грн в місяць. Сума вкладення у реконструкцію громадської вбиральні становить близько 400 тис грн», – додав Є. Климкович.

Реклама партнерів

Також начальник управління комунальної власності повідомив, що на розгляд конкурсної комісії буде запропоновано проведення конкурсу за такими умовами: обмеження цільового використання об’єкту (в умовах договору буде прописано, що об’єкт надається лише під використання вбиралень), термін оренди пропонуватиметься на 10 років, обов’язкове проведення капітального ремонту приміщення (повна заміна інженерних мереж та комунікацій, облаштування сучасних систем вентиляції та кондиціонування повітря, тощо).

«Орендна плата за ці об’єкти по кожному буде фіксована, незмінна. Вона складає від 550 грн до 3 тис 160 грн без ПДВ на місяць, в залежності від об’єкта. Аукціон щодо суми, яка пропонуватиметься за право укладення договору оренди, в залежності від об’єкта, буде розпочинатися від 6 тис 600 грн до 38 тис грн. Після рішення комісії про умови конкурсу буде здійснена публікація про конкурс протягом тижня. Крім того, буде збільшено термін подачі документів на участь у конкурсі – до трьох місяців», – розповів Климкович.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.