ОСТАННІ НОВИНИ

Завтра обговорять проект готелю на розі вулиць Краківської та Вірменської

Львівський портал

|

Завтра відбудеться спільне засідання архітектурно-містобудівної ради департаменту містобудування та консультативної ради при управлінні історичного середовища. Під час засідання розглядатимуть ескізний проект готельного комплексу в умовах регенерації історичного кварталу на розі вулиць Краківської та Вірменської. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Доповідатиме новий готель представник фірми «Архітектонік» А. Коць та локальний адаптатор проекту Є. Воронич.

Рецензенти проекту: декан, завідувач кафедри архітектурного проектування інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» І. Гнесь; декан, завідувач кафедри архітектурного проектування інституту архітектури НУ «Львівська політехніка» В. Проскуряков; заступник голови Львівської обласної організації Спілки архітекторів України М. Ягольник; доктор наук, «Укрконсалгруп» М. Федик.

Також на засіданні розглядатимуть питання про розміщення багатоквартирного житлового будинку з автостоянками в рівні підвального поверху на вул. І. Рудницького,11-Б. Доповідатимуть представник ЛКП «Архбуднагляд» І. Куляса та районний архітектор Франківського району П. Пелікан. Рецензент проекту В. Дубина ДІ «Містопроект».

Реклама партнерів

Про формування громадського підцентру на пр. Чорновола та питання перенесення міні-ринку ТзОВ «Старий лицар» на пр. Чорновола, 67-69 у житловий квартал «Рясне-2» на вул. Т. Шевченка доповідатиме районний архітектор Шевченківського району М. Вуйцик та Ю. Столяров ДІ «Містопроект».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.