ОСТАННІ НОВИНИ

Профорієнтаційні термінали вставили вже у 47 львівських школах

Львівський портал

|

У Львівській середній школі № 87 відбулася презентація програмно-апаратного комплексу “Профорієнтаційний термінал”. Це вже 47 навчальний заклад, де діти можуть  ознайомитися з довідниками, в яких міститься цікава й пізнавальна інформація про нові професії, освітні навчальні заклади, особливості ринку праці Львівщини, перспективи працевлаштування, законодавство, яке регулює сферу трудових відносин та послуги служби зайнятості. Про це повідомляє Львівський регіональний центр зайнятості.

Профорієнтаційний термінал – це фактично універсальний збірник інформації для школярів, їх батьків, учителів, скомпонований за розділами у цікавій ігровій формі. Технологічна новинка доволі проста і доступна у користуванні. Головне меню складається з шести тематичних сторінок: “Абетка професій”, “Служба зайнятості – для тебе”, “Де отримати професію”, “Де працювати”, “Пізнай себе”, “Це цікаво”. Інформація у профорієнтаційному терміналі постійно оновлюється, і, що найважливіше, термінал доступний школярам різного віку.

Нещодавно для залучення органів влади до організації та проведення профорієнтаційної роботи з населенням, формування спільних дій для подальшого розвитку системи профорієнтації з ініціативи ОЦЗ була укладена п’ятистороння угода з управліннями Львівської обласної адміністрації, у полі зору яких соціальний захист населення та інтереси молоді.

 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.