ОСТАННІ НОВИНИ

Білозір має сумніви у законності блокування коліс автівок

Львівський портал

|

У Верховній Раді сьогодні оголосили депутатський запит до Міністра юстиції України про надання роз`яснень щодо правомірності застосування пристроїв блокування коліс транспортних засобів у разі порушення їх власниками правил паркування. Запит підготував народний депутат України від Єдиного Центру Оксаною Білозір, Василем Петьовкою та Михайлом Полянчичем, повідомляє прес-служба ЄЦ.

За розблокування коліс водії змушені сплачувати чималеньку суму. На думку депутатів, зазначені дії щодо блокування коліс транспортних засобів є незаконними та такими, що порушують права та свободи громадян.

У зв’язку з чим ініціатори депутатського запиту просять Мін’юст розглянути цю проблему та надати відповідне роз’яснення щодо законності блокування коліс транспортних засобів.

Крім того, депутати просять Мін’юст роз’яснити, яку відповідальність мають нести паркувальники за незаконне перешкоджання власникам транспортних засобів розпоряджатися своїм майном. У разі, якщо Мін’юст видасть відповідне роз’яснення щодо незаконності дій паркувальників, здирництву, від якого страдають автолюбителі, буде покладено край. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.