ОСТАННІ НОВИНИ

З початку року у Львові стало на вісім гральних салонів менше

Львівський портал

|

Станом на 10 березня 2009 року кількість гральних салонів в нашому місті зменшилась із 171 до 163, а число гральних автоматів з 3350 гральних автоматів − до 3296. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Нещодавно внаслідок перевірок зусиллями Департаменту економічної політики Львівської міської ради, також Сихівської районної адміністрації було закрито гральний салон ТзОВ «Компанія АСК», що знаходився в приміщенні житлового будинку за адресою вул. Сихівська, 28.

Нагадаємо, що у Львові також було обговорено нові вимоги щодо діяльності організацій, робота яких пов`язана з проведенням азартних ігор.

Нові правила щодо впорядкування діяльності гральних салонів у місті пройшли громадські слухання.

Реклама партнерів

Згідно нового положення пропонується встановити порядок розташування та утримання гральних закладів на території міста, чіткий перелік документів, необхідних для отримання дозволів на розташування гральних закладів та погодження режимів роботи. Передбачається заборонити розташування гральних салонів у місцях, не передбачених для проведення азартних ігор, а саме: у приміщеннях закладів охорони здоров’я, культури; навчальних закладах, дитячо-юнацьких організацій; у приміщеннях, що знаходяться ближче ніж за 150 метрів від території дитячих дошкільних закладів; у приміщеннях житлового фонду. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.