ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині в центр зайнятості щоденно звертається 264 особи

Львівський портал

|

У першій декаді березня у Львівський обласний центр зайнятості щоденно в середньому зверталося 264 особи, а працедавці заявляли про наявність 171 вільного робочого місця. Про це повідомляє прес-центр Львівського регіонального центру зайнятості.

З 44,1 тис. незайнятих громадян на одну пропозицію роботи нині на Львівщині претендує 24 особи. Найбільш обмежені у виборі місця праці мешканці міст Новий Розділ, Моршин, Стебник, Новояворівськ, а також Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Радехівського та Сколівського районів. За повідомленнями підприємств, установ та організацій у цих місцевостях налічується до 20 вільних робочих місць та вакантних посад. Дещо краща ситуація з роботою у Дрогобицькому, Самбірському районах (понад 100 вакансій) та у Львові (понад 870).

У кризовий період працедавцям значно легше укомплектовувати вільні робочі місця. Лише за 10 днів березня за посередництва служби зайнятості знайшли роботу 878 мешканців області, у т. ч. 105 осіб працевлаштувались, здобувши більш актуальну на ринку праці професію.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.