ОСТАННІ НОВИНИ

Пенсійний фонд призупинив виплату пенсій через вісім банків

Львівський портал

|

Пенсійний фонд призупинив виплату пенсій через вісім банків, повідомляє «Комерсант-Україна».

ПФУ призупинив виплату пенсій через кредитні установи з тимчасовою адміністрацією – «Київ», «Надра», «Транс банк», «Укрпромбанк»; з кураторами НБУ – Банк регіонального розвитку і «Укргазбанк»; а також через банк «Європейський» і «Родовід Банк». Спочатку в ПФУ планували призупинити роботу тільки з банками з тимчасовою адміністрацією.

Виплата пенсій громадянам, які отримували пенсії у вищеназваних установах, переведена у відділення поштового зв`язку за місцем їхнього проживання. ПФУ почав виплату пенсій з 4 березня – до 10 березня виплачено 6,335 млрд грн (47,8% місячного плану).

Начальник ГУ ПФУ в Києві Надія Вернигора повідомила, що виплати через ці банки призупинені у всіх областях. Таким чином, кількість банків, які можуть виплачувати пенсії, скоротилася з 73 до 65. Востаннє ПФУ зменшував кількість установ, що працюють з ним, в грудні 2008 р. – на 18. За даними ПФУ, через банки виплачується 30% пенсій, решта суми – через відділення «Укрпошти».

Реклама партнерів

Нагадаємо, голова правління Пенсійного фонду (ПФУ) Олексій Зарудний сказав 4 березня про готовність припинити видачу пенсій через банки, які несвоєчасно проводять виплати пенсіонерам.

Раніше міністр праці і соцполітики Людмила Денисова заявляла, що не буде затримок виплати пенсій, а якщо вони відбуваються, то з вини банків, які займаються виплатою пенсій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.