ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні набуває чинності закон про 13-процентне мито на імпорт

Львівський портал

|

В Україні сьогодні набуває чинності закон про 13-процентне мито на імпорт. Автором законопроекту "Про внесення змін до закону України "Про митний тариф" з метою поліпшення стану платіжного балансу України в умовах світової фінансової кризи" був народний депутат від БЮТ Сергій Терьохін, який вніс відповідний проект на розгляд ВР в листопаді 2008 р.

20 лютого 2009 р. Президент України Віктор Ющенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення платіжного балансу України у зв`язку зі світовою кризою". Положеннями закону передбачається введення тимчасової цільової надбавки до ставок ввізного мита у розмірі 13% митної вартості товарів, що ввозяться на митну територію України в режимі імпорту, окрім товарів критичного імпорту.

26 лютого В.Ющенко звернувся до Конституційного суду з проханням визнати окремі положення закону "Про митний тариф України" такими, що не відповідають Конституції. Зокрема, йшлося про положення підпунктів щодо ухвалення Кабінетом міністрів рішень про зменшення розміру, продовження дії, скасування тимчасової надбавки до діючих ставок ввізного мита на деякі товари.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила напередодні, що уряд внесе на розгляд парламенту закон про скасування додаткового 13-процентного мита на імпорт товарів в Україну, передає РБК-Україна.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.