ОСТАННІ НОВИНИ

У квітні до Львова завітає австрійський майстер архітектурних світових інсталяцій

Львівський портал

|

Мегазірка світового значення у сфері нових медіа-мистецтв Ервін Редл (Erwin Redl) погодився приїхати до України на запрошення «Дзиґи». Про це повідомляє МО «Дзиґа».

Під час перших відвідин Львова у квітні австрійський майстер архітектурних світлових інсталяцій проведе лекцію-презентацію «Думки про простір» та шукатиме місце для свого проекту. А у вересні Ервін Редл приїде взяти участь у «Тижні актуального мистецтва» та привезе з собою новий фантасмагоричний об’єкт.

Лекція-презентація робіт художника в контексті сучасного мистецтва і музики відбудеться у Львові 8 квітня в колишній трапезній Домініканського монастиря (Музей історії релігії, пл. Музейна,1). Початок о 18:30, вхід за запрошеннями.

Австрійський митець Ервін Редль працює у діапазоні від музичних композицій до комп`ютерного мистецтва та рисунків. Починаючи з 1997 він зосереджується на великих світлових інсталяціях. Використовуючи абстрактну візуальну мову віртуальної реальності, світлові інсталяції художника трансформують архітектурний простір у інтенсивний фізичний досвід.

Реклама партнерів

Твори Редла привернули увагу національних та міжнародних мистецьких кіл. Його робота "Matrix VI (detail)" в 2002 році була поміщена на фасаді Музею американського мистецтва Whitney. Роботи Ервіна Редла, створені та експоновані у Нью-Йорку, Німеччині, Франції, Австрії та Кореї.

Світлові інсталяції Редла були створені для найпрестижніших міжнародних проектів цифрового мистецтва, зокрема на найбільшому світовому форумі електронних мистецтв та культури «Ars Electonica», де отримав гран-прі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.