ОСТАННІ НОВИНИ

За минулий рік знищено зелених насаджень на понад 63 тисячі грн

Львівський портал

|

Протягом 2008 року у Львові незаконно знищили або пошкодили зелені насадження на суму майже 63,5 тис грн., повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

КП «Адміністративно-технічне управління» висунуло претензії на відшкодування збитків юридичним та фізичним особам. Станом на сьогодні в міський бюджет добровільно відшкодовано 37 124 грн. Матеріали 9-ти справ (на суму 21 351 грн.), термін сплати яких минув, передано у міжрайонну природоохоронну прокуратуру у Львівській області для відшкодування коштів, згідно з чинним законодавством.

Відповідно до «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та «Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» на земельних ділянках, що не перебувають у приватній власності або в постійному користуванні, видалення зелених насаджень можливе лише після отримання дозволу від управління екології та благоустрою Львівської міської ради. За самовільні дії правопорушників притягуватимуть до адміністративної відповідальності. 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.