ОСТАННІ НОВИНИ

ГФЛ б’є на сполох – будинки-пам’ятки можуть повторити долю будинку Ярославленка

|


На сьогоднішньому засіданні Містобудівної ради при Управлінні архітектури ЛМР та Консультаційної ради при Управлінні охорони історичного середовища ЛМР розглянуть ескізний проект забудови кварталу на вул. Федорова 23-28. Цей проект передбачає знесення пам’ятки архітектури – будинку на вул. Федорова, 28, що викликало стурбованість Громадського форуму Львова. Про це повідомляє прес-служба ГФЛ.

Власне члени ГФЛ стурбовані таким розвитком подій, зважаючи на нещодавні випадки

знищення історичних та архітектурних пам’яток у Львові (йдеться про нещодавнє знесення будинку Ярославленка). Можна припустити, що така доля чекає і на решту історичних будинків-пам’яток.


Також, ГФЛ відзначив дивну ситуацію навколо того, як розглядається проект – не у звичному режимі, а спочатку на Консультаційній, а вже потім на Містобудівній радах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *