ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові вперше відбудеться Ярмарок ідей

|

На початку жовтня у Львові вперше відбудеться Ярмарок ідей, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. На Ярмарку інвестори шукатимуть цікаві проекти для фінансування.

Зокрема, на Ярмарку ідей ті, хто має бізнес-проект, для реалізації якого необхідне залучення інвестиційних коштів, бізнес-ідею, яка потребує написання бізнес-плану, або є винахідником наукової розробки, а для втілення її потрібні кошт и – може знайти інвестора для втілення своїх планів. У цей день відбуватиметься виїзне засідання Клубу приватних інвесторів України, організоване Асоціацією “Приватні інвестори України”.

Усі бажаючі, що шукають фінансування та готові презентувати свій проект, можуть подати його на розгляд Клубу. Для цього їм необхідно до 20 вересня 2008 року надіслати заповнену анкету з тезами проекту на розгляд експертів Клубу приватних інвесторів України на адресу [email protected] Анкету можна скачати за адресою : www.uaban.org/businessman.html. Кращі проекти буде допущено на розгляд Клубу. Зокрема, саме засідання відбудеться 2 жовтня у форматі презентації інвестиційних проектів та обговоренні представлених проектів.

Максимальний обсяг коштів на один проект – 20 млн євро. Перевагу при виборі проектів надаватимуть ризиковим винаходам та комерційним цікавинкам. Вимогою до переможців конкурсу проектів буде управління проектом та його подальший супровід. Окремою складовою передбачається купівля вже готового бізнесу.

Також уперше організатори запрошують усіх бажаючих представити свої розробки, бізнес-ідеї, інвестиційні пропозиції на спеціальній «Контактній панелі», котра, як передбачається, має стати ефективним інструментом, що поєднає дві зацікавлені сторони – автора ідеї та потенційного інвестора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...