ОСТАННІ НОВИНИ

За інвестиції Димінський хоче від міста майна і землі на 300 млн євро

|

Президент футбольного клуб «Карпати» Петро Димінський за інвестування будівництва стадіону та розвиток інфраструктури до Євро-2012 хоче «неліквідних об’єктів» міського майна та землі на суму не менш ніж 300 млн євро.

Зокрема, за його словами, ВАТ «Народна команда Карпати», у яку ФК «Карпати» свою частку має вкласти грошима, міська влада має надати неліквідні об’єкти. Серед цих об’єктів П. Димінський бачить готель «Львів» та “Жорж”,територію, на якій зараз розміщені артилерійські склади у Брюховичах, гора Тростян у Славську, кілька баз у Брюховичах (зокрема, база «Львівобленерго» та заводу «Лорта»), база «Спартак» на вулиці Замарстинівськійта інше. Крім цього, П. Димінський обмовився і про ринок “Південний”. І це аж ніяк не весь перелік об’єктів, які він називає неліквідними і які, за його задумом, мали б увійти у статутний фонд підприємства.

«За менше, ніж 300 млн євро, ніхто тут нічого інвестувати не буде», – сказав він.

У свою чергу, П. Димінський обіцяє, що після його інвестицій через кілька років ці об’єкти будуть ліквідними і їх вартість зросте як мінімум удвічі – до 600 млн. євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...