ОСТАННІ НОВИНИ

Податківці виявили факти незаконного відчуження заставного майна підприємств-боржників

|

103 перевірки на предмет відчуження заставного майна підприємств-боржників провели п ротягом січня-червня 2008 року працівники підрозділів погашення прострочених податкових зобов’язань . Як повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ДПА у Львівській області, унаслідок перевірок у 33 випадках встановлено порушення статті 8 Закону України “Про порядок погашення зобов`язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”.

Порушення з відчуження майна, яке перебуває в податковій заставі, без згоди податкового органу встановлено в Пустомитівському, Бориславському, Дрогобицькому, Стрийському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Сокальському, Яворівському районах, ДПІ в Червонограді та ДПІ у Львові.

До підприємств-боржників застосовані штрафні санкції за відчуження активів, які перебувають у податковій заставі, без згоди податкового органу, у сумі понад 2 мільйони 29 тис яч гривень . Зокрема, у червні підрозділами погашення прострочених податкових зобов’язань у наслідок проведених перевірок на 14 підприємствах-боржниках встановлено факти порушення вимог статті 8 та застосовано штрафні санкції відповідно до вимог п.п.8. п.1. статті 17 Закону №2181-ІІІ у 3 випадках, сума застосованих штрафних санкцій за відчуження активів становить 486,5 тис.грн. Зокрема, по підприємству СВК-47 УДДУ з ПВП у Львівській області (ДПІ у Сокальському районі) встановлено відчуження активів, які перебувають у податковій заставі, без згоди податкового органу та застосовано штрафні санкції на суму 484,5 тис.грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *