ОСТАННІ НОВИНИ

Новий старий виконком

|

Депутати Львівської міської ради щойно прийняли рішення про припинення повноважень старого складу виконкому та обрання нового. Проте до так званого нового виконкому увійшов лише один новий член – керівник «Львівських електромереж» Михайло Хаман. Водночас скоротилася кількість членів виконкому і відтепер до його складу входитиме 9 членів, тоді як попередніх було 13. Про це повідомляє кореспондент «Львівського порталу» із зали засідання.

Окрім М. Хамана, до «нового складу» виконкому увійшли Андрій Садовий, Володимир Квурт, Марта Литвинюк, Олег Синютка, Микола Одуха, Василь Косів, Михайло Коропецький, Володимир Костик. Не потрапили до виконкому його попередні члени – Андрій Павлів, Василь Білоус, Юрій Гладун, Віталій Ломакович та Віктор Бащук.

«За» відповідне рішення проголосувало 70 міських обранців, участі в голосуванні не брала фракція ВО «Свобода» у повному її складі. Як зазначив перед голосування голова фракції Василь Павлюк, причина цього, на думку фракції, членами виконкому мали б бути представники громадськості.

Загалом голосування пройшло з мінімальним обговоренням, оскільки А. Садовий зазначив, що розпуск і формування виконкому – прерогатива міського голови.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.