ОСТАННІ НОВИНИ

Уряд позбавив ДАІ монополії на проведення технічного огляду автотранспортних засобів

|

Уряд позбавив Державну автомобільну інспекцію монополії на проведення технічного огляду автотранспортних засобів, прийнявши постанову “Про проведення державного технічного огляду уповноваженими суб’єктами господарювання поза межами ДАІ”. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко. Передає Управління у зв`язках із ЗМІ Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Згідно з урядовим рішенням, яке Юрій Луценко назвав “революційним”, відтепер технічний огляд автотранспортних засобів здійснюватиметься на спеціалізованих підприємствах, що мають необхідне технічне оснащення. “Водночас ДАІ зберігає за собою функції державного технічного нагляду, тобто контролюватиме, чи не перебиті номера кузова, чи не викрадений автомобіль, чи не змінені технічні стандарти автомобіля тощо”, – зауважив урядовець.

За словами посадовця, на проведення технічного огляду техстанціям не потрібно отримувати спеціальну ліцензію. “Будь-який суб’єкт господарювання може зареєструватися в Мінстаті, комісія Мінтрансу і МВС перевірить, чи дійсно він має відповідне технологічне обладнання для проведення техогляду, після цього вони функціонуватимуть у вільному режимі, на конкурентній основі, як і весь бізнес України”, – зазначив Юрій Луценко.

Міністр також висловив впевненість, що розцінки на проведення техогляду уповноваженими суб’єктами господарювання поза межами ДАІ не перевищуватимуть тарифи, що нині діють у Державній автомобільній інспекції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...