ОСТАННІ НОВИНИ

За «найкращу вулицю» двоє львів’ян отримали цифровий фотоапарат та 34 ящики пива

|

Офіційне відкриття фотовиставки та нагородження переможців фотоконкурсу «Моя вулиця особлива» відбулося 8 липня в Музеї пивоваріння. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ВАТ «Львівська пивоварня».

Головний подарунок фотоконкурсу – цифровий фотоапарат Nikon CAMERA DSLR 10M PD60 KIT, отримав Тарас Карабін за роботу «Ходити під дощем» (фотографія вулиці Коломийська). Переможець Інтернет голосування (найрейтинговіша робота на сайті ТМ «Львівське») отримав Андрій Атаманів за роботу «Нічний Львів», і виграв стільки пляшок пива ТМ «Львівське», скільки за нього голосів віддали шанувальники, а саме – 679 ( 34 ящики пива «Львівське 1715»). Автори трьох найкращих, визначених журі робіт, отримали по тисячі гривень: Ігор Шпачук «Перехрестя», Юрій Мориквас «Streetway», Данило Фай «Таксі».

Кращі роботи експоновані на фотовиставці «Моя вулиця особлива», яка розміщена у старих приміщеннях Львівської пивоварні та в ресторані «Хмільний Дім Роберта Домса». Виставка відкрита для публічного огляду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.