“Ми подали свою потребу у фінансуванні доріг до 2012 року у 11 млрд . грн. Це значна сума, але без концесійної дороги. Тим часом, без прийняття змін до закону “Про суспільні потреби”, ми уже виділили землі під будівництво автобану Краківець-Львів протяжністю до 100 км. Щоб почати будівництво, потрібно лише підписання угоди між ВАТ ДАК “Укравтодор” із підрядником “Трансмагістраль”. У цьому році на будівництво треба виділити 25 млн євро, а в наступні – ще 400 млн євро, із тим, щоб у 2011 році здати частину дороги Краківець-Львів, а до 2013 року – Львів-Броди” , – повідомив сьогодні Микола Кміть під час селекторної наради з питань реформування управління та фінансування дорожнього господарства.
Натомість, Вадим Гуржос, заступник міністра транспорту та зв’язку, заявив “існуюче законодавство не дає можливості зрушити з місця питання будівництва дороги Краківець-Львів-Броди. Тому слід прийняти зміни до закону “Про концесії на будівництво та експлуатацію доріг”.
Юлія Тимошенко звернулася із проханням: “Голови адміністрацій, включіться в цю роботу, щоб ми могли максимально врахувати зміни, необхідні для покращення ефективності управління й утримання доріг, проводити підготовку до Євро-2012. Працюйте з фракціями. Ми будемо просити голову ВРУ, щоб в останній тиждень роботи Ради, перед канікулами, пройшли перше, друге і третє читання ці законопроекти”. Також Прем’єр зазначила, що Уряд звернеться до Голови Верховної Ради з проханням почати наступного вівторка розгляд проектів змін до законів “Про концесії”, “Про концесії на будівництво і експлуатацію доріг”, “Про державно-приватне партнерство”. Повідомляє Zaxid.Net .




