17 – 18 червня Центр культурного менеджменту і Центр міської історії Центрально-Східної Європи проведуть тренінг «Позиціювання культурного Львова на мапі Європи: місцева культурна інфраструктура, політика, розвиток, дозвілля». Про це йдеться у повідомленні організаторів.
Тренінг проведе спеціальний гість із Канади – Лідія Варбанова (консультант Лабораторії європейської співпраці у сфері культури, директор Центру міжкультурного і соціального розвитку (Монреаль).
Дводенна програма тренінгу зосереджена довкола актуальних для Львова тем – аналізу сучасної культурної інфраструктури міста, можливих шляхів співпраці в культурному секторі, покращення менеджерських стратегій і креативної роботи через залучення інтернет-ресурсів, використання «туристичних» каталізаторів для міста.
Зустріч завершиться спільним обговоренням напрямів подальшого розвитку Львова.
Тренінг розпочнеться 17 червня о 10.00 у Центрі міської історії Центрально-Східної Європи за адресою вул. ак. Богомольця, 6, кв.2.
Докладну програму можна знайти на сторінці Центру культурного менеджменту за адресою www.kultura.org.ua
Зголоситися до участі в тренінгу слід у Центр культурного менеджменту до 12 червня.




