ОСТАННІ НОВИНИ

Кабмін скасує рішення про квотування експорту олії наступної середи?

|

Кабінет Міністрів має намір скасувати постанову уряду про квотування і ліцензування експорту соняшникової олії на наступному засіданні 11 червня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби першого віце-прем’єр-міністра.

У четвер відбулося засідання урядового комітету з питань економічної політики під головуванням першого віце-прем’єр-міністра Олександра Турчинова.

Комітет схвалив проект постанови Кабміну про визнання такими, що втратили чинність, відповідних постанов уряду.

Цією постановою Кабмін має намір зняти обмеження на експорт соняшникової олії.

Як повідомлялося, в травні Президент Віктор Ющенко призупинив встановлену Кабміном квоту на експорт соняшникової олії до 1 липня 0,3 млн. тонн, а також продовження Кабміном ліцензування експорту соняшникової олії до 1 вересня.

Указом № 478/2008 Ющенко призупинив постанову Уряду № 189 від 12 березня «Про затвердженні обсягів квот на соняшникову олію і насіння соняшнику, експорт якого підлягає ліцензуванню до 1 липня 2008 року, і порядок видачі ліцензій», а також порядок видачі ліцензій на експорт соняшникової олії і насіння соняшнику і розподілу квот, в який постановою уряду №229 від 19 березня були внесені відповідні зміни.

Указом Президента № 481/2008 Ющенко призупинив дію постанови Кабміну № 488 згідно з якою, до 1 вересня уряд продовжив дію постанови про затвердження квот на експорт соняшникової олії і насіння соняшнику, експорт якого підлягає ліцензуванню, в частині ліцензування експорту олії і соняшника, передає proUA.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *