Дружина нового голови Львівської облдержадміністрації Миколи Кмітя Світлана була присутня на сьогоднішньому представленні свого чоловіка політичному та господарському активу області. По його закінченні новий губернатор Львівщини галантно підніс дружині квіти, отримані від Романа Безсмертного.
Як вдалося довідатися «Львівському порталові», Світлана Кміть – сучасна незалежна жінка, яка володіє в Моршині аптекою та двома аптечними кіосками і впевнено почувається за кермом цілком чоловічої «Хонди Акорд».
Народилася пані Світлана, як і Микола Кміть, на Тернопільщині, у містечку Козова. Але з чоловіком познайомилася вже у Львові, на студентській лаві. Разом з Миколою вони навчалися на механіко-машинобудівному факультеті Львівської політехніки. Дипломний проект Світлана Кміть захищала уже вагітною.
Первісток сім’ї Кмітів, 19-річна донька Дана, нині навчається в коледжі у швейцарській Женеві, а 14-річний син Назарій вчиться у школі в Моршині.
Сімейний затишок надзвичайно важливий для Світлани Кміть, яка росла сиротою і навчалася в школі-інтернаті.




