У Шевченківському районі ліквідовано аварійну службу, яка функціонувала при ЛКП–402, що обслуговувала мікрорайони „Рясне–1” і „Рясне–2”, повідомляє прес-служба міської ради.
„У зв’язку зі збитковістю та неефективним функціонуванням двох аварійних служб у районі, ми скоротити одну службу. Зараз шукаємо оптимальне рішення щодо того, хто обслуговуватиме житлові масиви „Рясне–1” і „Рясне–2”. Поки що цей мікрорайон обслуговуватиме одна районна служба. Щоб оперативно ліквідувати аварійні ситуації цих віддалених мікрорайонів, ми плануємо залишити кілька людей при ЛКП”, – повідомила в. о. голови Шевченківської районної адміністрації Ярослава Білостоцька.
Загалом, у місті функціонує 7 аварійних служб при комунальних підприємствах, які надають послуги мешканцям міста з водопостачання, теплопостачання, освітлення вулиць тощо. Свою службу має «Львівводоканал», «Львівтеплоенерго», «Залізничнетеплоенерго», «Львівсвітло», «Львівелектротранс», «Львівгаз», львівські міські електричні мережі.
Крім того, є 5 аварійних служб при районних адміністраціях. Ці служби призначені для ліквідації аварій у будинках і квартирах у конкретному районі.
У випадках аварій у будинках і квартирах львів’яни можуть звертатись у аварійну службу району, в якому мешкають:
Сихівський і Галицький район – тел. 238–99–06, 237–98–53
Личаківський район – тел. 275–06–11
Залізничний район – тел. 292–67–59
Шевченківський район – тел. 52–10–37.
Франківський район – тел. 63–03–36.