Протягом минулого місяця працівники ремонтно-експлуатаційних дільниць підприємства ліквідували 492 аварійні ситуації, що трапилися на водопровідних мережах міста, та 37 проривів на магістральних водогонах, передає прес-служба міської ради.
Виконано заміну аварійних ділянок водопроводів загальної довжини 840 погонних метрів. Зокрема, у Личаківському районі перекладено водопроводи на вулицях Тракт Глинянський, Довбуша, у Залізничному – на вул. Каховська, Осикова, Ярослава Мудрого, Ряснянська, Шараневича, у Франківському – на вул. Кульпарківська, Володимира Великого, Остроградських, у Шевченківському – на вул. Жовківська, Малоголосківська, на Сихові – на вул. Хоткевича, Січинського.
Служба каналізаційного господарства протягом вересня ліквідувала 144 закупорки каналізаційних мереж, замінила близько 200 п. м. каналізаційних трубопроводів на вул. Чигиринській та Малоголосківській.
Середньодобова подача води в місто у вересні – 266 тис. куб. м, середньодобова очистка стічних вод у вересні – 437 тис. куб. м.




