ОСТАННІ НОВИНИ

«Бу-Ба-Бу» повертається знову

|

Літературно-музична акція легендарної групи «Бу-Ба-Бу», яка презентуватиме 6 вересня вихід енциклопедії-антології «Вибрані твори «Бу-Ба-Бу» (видавництво «Піраміда»), у якій зібрано твори культових постатей сучасної української літератури – Юрія Андруховича, Віктора Неборака та Олександра Ірванця, стане однією із перших та яскравих мистецьких подій цього сезону у Львівській обласній філармонії. Як зазначив під час прес-конференції упорядник видання Василь Ґабор, книга має цікаву і несподівану енергетику Львова.

Презентація відбудеться за участю Юрія Андруховича, Віктора Неборака та Олександра Ірванця, а також відомих львівських музикантів Оксани Рапіти (фортепіано), Маріанни Гумецької (фортепіано), Дмитра Олійника (ударні).

За словами директора філармонії Володимира Сивохопа, музичний супровід до літературних творів буде відповідний – «балаганно-буфонадний», зокрема, звучатиме «ТанГопак» Юрія Ланюка.

Як розповів один з ініціаторів літературно-мистецьких акцій письменник Віктор Неборак, такі дійства надалі планують організовувати з участю київських та харківських письменників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.