ОСТАННІ НОВИНИ

Молодіжне управління міськради прозвітувалося про літнє оздоровлення дітей

|

У літній період зусиллями управління освіти було оздоровлено 4952 учнів львівських загально-навчальних закладів, що становить 6,5% від загальної кількості учнів міста. Про це на сьогоднішньому брифінгу повідомили начальник відділу молоді управління сім’ ї, молоді та спорту ЛМР Дмитро Пушкарьов та начальник відділу у справах неповнолітніх Тарас Гурей.

З оздоровлених дітей майже 1,5 тисячі складають діти пільгових категорій. Зокрема, це діти-сироти і діти, позбавлені батьківської опіки, – 182 особи, діти-інваліди – 32 особи, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей – 588 осіб, діти з девіантною поведінкою – 123 особи, талановиті та обдаровані діти – 522 особи.

Санаторні путівки в оздоровчо-лікувальний комплекс «Ровесник» (село Бендюги Сокальського району) та санаторно-оздоровчий табір «Світанок» (Трускавець) в управлінні сім’ї, молоді та спорту Львівської міськради отримали 235 дітей. Ще 88 львівських дітей отримали путівки за кошти обласного та державного бюджету.

6 оздоровчих таборів для дітей з соціально незахищених сімей та денний оздоровчий табір «Левеня» провели установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів за місцем проживання (УДЮМК). У цих таборах оздоровлено 280 дітей.

Громадські організації, серед яких Пласт, ОУМ «Спадщина», Студентське братство, СУМ та інші, за сприяння міськради організували та провели 75 таборів, в яких активно відпочили 3485 дітей.

Цього року на літнє оздоровлення дітей у міському бюджеті Львова було передбачено 725 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.