ОСТАННІ НОВИНИ

Візи до Ізраїлю скасують?

|

Візовий режим між Україною та Ізраїлем може бути скасовано впродовж наступних року-двох. Про це повідомляє «Німецька хвиля» з посиланням на офіційного представника МЗС Ізраїлю Яріва Овадьї.

Напередодні спеціальна міжміністерська комісія ізраїльського уряду рекомендувала скасувати в’їзні візи для громадян Росії. Ізраїльський міністр туризму Іцхак Ааронович, який виступав ініціатором реформи, назвав рішення спецкомісії «перемогою здорового глузду». Очікується, що після затвердження рекомендацій урядом, запропоновані зміни набудуть чинності вже з початку нового року.

Якщо експеримент зі скасуванням віз для росіян виявиться успішним, наступною країною, із якою буде встановлено вільний режим пересування, стане Україна. Принаймні, у МЗС Ізраїлю від самого початку дискусій на візову тему прогнозували подальше включення України до «безвізової зони».

На повідомлення про ці нововведення позитивно відреагував ізраїльський бізнес. Зокрема, діловий магнат, голова торгової палати «Ізраїль-Україна» Лев Леваєв заявив, що скасування візового режиму із вибраними країнами СНД дозволить щонайменше удвічі збільшити товарообіг між державами та уможливить створення нових робочих місць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.