ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада витратила зайвих 276 тисяч гривень на ремонти?

|

Контрольно–ревізійним управлінням у Львівській області в управлінні капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради проведено ревізію використання коштів субвенції на збереження історичної забудови міст, об’єктів історико-культурної спадщини, впорядкування історичних населених місць України та соціальний розвиток, виділених у 2006 році з державного бюджету місцевим бюджетам.

Як повідомляє прес-служба КРУ у Львівській області, під час ревізії виявлено, що внаслідок завищення підрядними організаціями обсягів виконаних ремонтно-будівельних і реставраційних робіт та застосування невідповідних ресурсних норм управлінням зайво витрачено 276 тис.грн. бюджетних коштів.

Наприклад, при реконструкції вул. Городоцької підрядною організацією завищено обсяги робіт по очищенню бруківки на 76 тис.грн.

За реставраційні роботи будівлі театру ім. М.Заньковецької через завищення вартості робіт підрядникам переплачено понад 32 тис.грн., а за реконструкцію будинку Ратуші – майже 25 тис.грн.

У грудні 2006 року УКБ майже 150 тис.грн. перераховано підприємству за виготовлення детального плану території ландшафтно-історичного комплексу та парку „Високий замок”. Однак, фактично на сьогодні дана робота не виконана.

Крім того, допущено інші порушення фінансової дисципліни – майже на 36мільйонів гривень занижено в обліку вартість активів.

Під час ревізії відшкодовано 426 тис.грн. незаконних видатків та повністю усунуто інші порушення фінансової дисципліни.

За наслідками ревізії на 8 осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення.

Про результати ревізії проінформовано міського голову Львова.

Матеріали ревізії передано в прокуратуру м. Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.