ОСТАННІ НОВИНИ

На етнофестивалі «Країна мрій у Львові» презентуватимуть дитячу галявину

|

Малеча яка потрапить у «Країну мрій» зможе забавлятися на дитячій галявині. «Дитяча галявина на цьому етнофестивалі представлена вперше» повідомила режисер міжнародного фестивалю «Країна мрій у Львові» Надія Дзвоник.

За її словами це робиться для того аби залучити дітей до етнокультури, щоб діти з любов’ю шанували свої традиції. Для наймолодших відвідувачів заплановане ліплення з глини, малювання, аплікації, розучування рідних народних танців, дитячих пісень, гра на музичних інструментах, ознайомлення з народними обрядами тощо.

Всі забави та розваги заплановано за циклом народного календаря. Увагу звернено на основні обряди річного циклу, літній період у якому представлять обжинковою програмою та святом Івана Купала, натомість осінь – обрядом весілля комина та свічки.

Допомагатимуть в проведенні обрядів колективи творчість яких базується на етнофольклорному матеріалі, зокрема «Погулянка» Віри Соломіної та два колективи «Джерельце» з будинку вчителя та Моршина. Вони мають створити дитячу ярмаркову площу, де емітуватимуть продаж, презентуватимуть свої обрядові матеріали та творитимуть забави і розваги,.

Нагадаємо, що на етнофольклорному фестивалі який пройде в музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» окрім дитячої галявини заплановано концертну програму та ярмарку-майстерню. Дрес-код фестивалю вишиванка! Вхідний квиток для малечі до десяти років безкоштовний, ціна вхідного квитка – 20 гривень, а ті хто бажають завітати на свято не дотримуючись дрес-коду має викласти близько 50 гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.