ОСТАННІ НОВИНИ

Шкіль святу справу перевів у політичну площину - Писарчук

|

Народний депутат V скликання від БЮТ Андрій Шкіль перевів благородну справу увічнення пам’яті жертв-голодомору та депортацій українців у політчину площину. Заяву такого змісту розповсюдила прес-служба ініціатора встановлення цього пам’ятника народного депутата України від Партії регіонів Петра Писарчука.

«Андрій Шкіль, вочевидь, не відає, що задум встановити пам’ятник виник задовго до указів Президента про перевибори і голосування по Голодомору. Щодо блюзнірства, то тут у випадку з паном Шкілем спрацювало правило про «скалку у чужому оці», яку він побачив здаля, а про «колоду» у своєму «забув». Хоча можна було би згадати і про «унсовців», які сиділи за гратами у час, коли Андрій Шкіль вправлявся у красномовстві у Верховній Раді, і про перебування в одній політичній силі, де один з лідерів – баптист Турчинов, який у своїх висловлюваннях та діях чинить далеко не за Господніми заповідями» – зазначає прес-служба Петра Писарчука.

Прес-служба народного депутата підкреслює, що «Петро Писарчук запрошує усіх не залежно від політичних уподобань, у тому числі і пана Шкіля, на відкриття і вшанування українців, які постраждали від репресій».

24 серпня, біля храму Покрови Пресвятої Богородиці, що поруч з торговим комплексом «Південний» у Львові, урочисто відкриють та посвятять пам’ятник жертвам голодомору-геноциду та депортацій українців у ХХ столітті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.