ОСТАННІ НОВИНИ

До 6 вересня усіх дітей шкільного віку з території фосфорної аварії оздоровлять

|

До 6 вересня 1 тисячу 660 дітей шкільного віку, які проживають на території фосфорної аварії, повинні відправити на відпочинок. Про це сьогодні під час наради у Буську повідомив начальник управління у справах сім’ї та молоді ЛОДА Андрій Корнат.

За його словами, загальна кількість дітей віком до 17 років, яких відправлять на відпочинок та оздоровлення, становить 7 тисяч 177 осіб. На сьогодні разом з матерями вже відпочило 2 тисячі 426 дітлахів. Їх відправляють у 57 оздоровчих закладів по всій Україні.

Як повідомив Андрій Корнат, усіх дітей намагаються скерувати на відпочинок у Львівську область. Тут відпочине 1 тисяча 80 дітей.

Сьогодні в області є 5 тисяч 74 путівки для оздоровлення дітей. А малюків з багатодітних сімей відправлять у міжнародний оздоровчий центр «Артек».

Як наголосив під час наради голова ЛОДА Петро Олійник, на оздоровлення поїдуть лише ті діти, які у момент фосфорної аварії перебували на території забруднення. А 10 вересня голова ЛОДА пообіцяв підписати розпорядження, щоби обласна прокуратура перевірила список дітей, яких оздоровили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.